جمعه 7 مهر 1402
تاريخ:سی ام مرداد 1401 ساعت 19:24
کد : 61526

پاراتیراندازی ایران در کره‌جنوبی

پاراتیراندازی ایران در کره‌جنوبی
کسب مدال برنز

در ادامه رقابتهای جام جهانی پاراتیراندازی که در کره جنوبی در حال برگزاری است، نمایندگان ایران امروز(شنبه ۲۹ مرداد) در تفنگ بادی درازکش موفق به کسب مدال برنز شدند.

به گزارش پایگاه خبری آبا به نقل از ایسنا، در دومین روز از رقابت‌های جام‌جهانی پاراتیراندازی که در کره جنوبی در حال برگزاری است، امروز(شنبه ۲۹ مرداد) ملی پوشان کشورمان در سه ماده R3 ،P4 و R5 به مصاف حریفان خود رفتند.

در ماده R5( تفنگ بادی درازکش، کلاس SH2 )، تیم ملی ایران متشکل از زهرا غلامزاده، محمدرضا امینی، مبینا مسلمی در جایگاه سوم قرار گرفت. هم‌چنین محمدرضا امینی در فینال ماده R5(تفنگ بادی درازکش، کلاس SH2) با رکورد ۱۲۵٫۰ در جایگاه هشتم قرار گرفت و رقیه شجاعی دیگر نماینده ایران در ماده R3 (تفنگ بادی درازکش، کلاسSH1) در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خود رفت و با ثبت رکورد ۶۱۶٫۲ در جایگاه نوزدهم ایستاد و از راهیابی به مرحله فینال بازماند.

در ادامه این رقابت‌ها، محمدرضا میرشفیعی و نسرین شاهی در ماده P4 (تپانچه خفیف) به مصاف حریفان خود رفتند که میرشفیعی با ثبت رکورد ۵۱۱ در جایگاه ششم ایستاد و راهی فینال شد، وی در این مرحله با ثبت رکورد ۱۳۳٫۵ هشتم شد.

نسرین شاهی نیز با ثبت رکورد ۴۹۶ در پایان مرحله مقدماتی در رده سیزدهم قرار گرفت و از راهیابی به فینال بازماند.

پیش از این نمایندگان ایران در ماده R4 (تفنگ بادی ۱۰ متر ایستاده، کلاس SH2 ) متشکل از زهرا غلامزاده، محمدرضا امینی و مبینا مسلمی به مدال نقره دست یافته بودند.

انتهای پیام

http://www.abai.ir/News/1/61526
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

 
وزارت ورزش و جوانان

فراکسیون ورزش مجلس

فدراسیون های داخلی

کنفدراسیون های آسیایی

فدراسیون های جهانی

کمیته ملی المپیک

اداره کل تربیت بدنی استان ها

هیات های ورزشی

انجمن های ورزشی

سازمان های ورزشی

تیم های ورزشی